Visas preces
Prezentreklāma – dāvanas ar īpašu nozīmi!

Prezentreklāma  ir dāvanas ar logo vai cita dizaina iestrādi un ir mūsdienīgs un populārs uzņēmuma mārketinga mērķu sasniegšanas līdzeklis. Reklāmas suvenīri ar logo rada pozitīvas emocijas pasniegšanas brīdī, un pārdomāti izvēlēti un piemēroti personalizēti reklāmas suvenīri veido uzņēmuma tēlu, veicina darbinieku lojalitāti, popularizē konkrētas preces vai zīmolus vēl ilgstošā periodā.

Reklāmas aģentūras Paris piedāvājumā ir dažādas personalizētas reklāmas dāvanas – VIP suvenīri, korporatīvas dāvanas, produktu tirdzniecības veicināšanas suvenīri, individuāli lietojami suvenīri un dāvanas kolektīvam. Šīs reklāmas dāvanas ar logo vai cita dizaina iestrādi atšķiras pēc tām izvirzītā mērķa, apjoma un izmaksām. Visai prezentreklāmai ir svarīga idejas oriģinalitāte, kvalitāte un atbilstība izvirzītajam uzņēmuma reklāmas un mārketinga mērķim.

Viss prezentreklāmas piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, tādēļ palīdzēsim izvēlēties piemērotākās dāvanas, kas atbilst jūsu vēlmēm un budžetam. Vienas no populārākajām reklāmas dāvanām ir pildspalvas, krūzes, termokrūzes, ūdens pudeles, lietussargi, pulksteņi, somas, pledi un preces, kas ir saistītas ar tehnoloģijām.

Prezentreklāma ar apdruku ir efektīva, ja reklāmas dāvanas ir rūpīgi izraudzītas un sagatavotas. Prezentreklāmas aģentūra Paris ieteiks visatbilstošāko tehnisko risinājumu jūsu iecerēm, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Dāvanu apstrādes piedāvājumā: tampodruka, transfērdruka, sietspiede, dekoldruka, digitālā druka, sublimācijas druka, karstspiede, lāzergravēšana, karstspiede, izšūšana. Skaistas dāvanas ar logo iepriecinās gan sadarbības partnerus, gan uzņēmuma darbiniekus!